Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A

Ve čtvrtek 22. března jsme se odpoledne vydali vlakem už podruhé do Domu přírody do Dolánek u Turnova, tentokrát na velké velikonoční dobrodružství.

Po příjezdu už na nás čekala dobrá večeře - pizza. S plnými bříšky jsme se pak pustili do tvoření, někteří si vyráběli náramky z korálků, jiní si zdobili perníčky. Ještě před spaním, po vyčištění zoubků, jsme se podívali na pohádku "Velikonoční superzajda". Ráno po dobré snídani od našich maminek byl pro nás připraven další program s naším kamarádem mimozemšťanem DP, kterému jsme vysvětlili, co to jsou Velikonoce, plnili s ním různé úkoly a zahráli si velikonoční AZ kvíz. Ve velikonoční dílně jsme malovali stojánky na vajíčka a vyráběli velikonoční kuřátka. Před obědem jsme si v krámku koupili něco na památku. Po zabalení věcí jsme se rozloučili a jeli domů :-).

Velké poděkování patří paní Maryškové, paní Jabůrkové a studentce Zuzce za pomoc s přípravou celé akce. Poděkování patří také všem rodičům za odvezení věcí, výborné mňamky a za překvapení pro paní učitelku :-).

Leona Erbenová

 

 

 

 


 

 

 

 

Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A Velikonoční Dolánky s nocováním 2. A