Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Duben 2.A ŠD

V dubnu jsme stihli spoustu věcí. V našem povídání o zvířátkách jsme se dostali zase o kousek dál, tentokrát jsou z nás odborníci na stěhovavé ptáky, hlavně na vlaštovky, špačky a čápy, až nám kolikrát ani rodiče nechtějí věřit, co všechno víme :) Například, že čapí hnízdo může vážit až tunu, nebo že si špačci potírají svá křídla mravenci! Začali jsme také s výrobou svého vlastního atlasu zvířat, kam si veškeré naše vědomosti zapisujeme a zakreslujeme formou myšlenkových map.

V dubnu jsme, jako každý měsíc, hodně skotačili venku, díky vskutku aprílovému počasí jsme párkrát i zmokli. Abychom byli na skotačení dostatečně odpočatí, po každém obědě jsme chvíli leželi a relaxovali u pohádek, tento měsíc jsme prožívali dobrodružství s Nezbedníky a Příšernými zlobilkami. Na konci měsíce jsme zařádili na Sletu čarodějnic, kde jsme se všichni projevili jako zdatní kouzelníci a po zásluze si vysloužili odměnu :)

Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD Duben 2.A ŠD